Menu

Współpraca

Jesteśmy pracownią projektową z kilkunastoletnim doświadczeniem specjalizującą się w tworzeniu wyjątkowych wnętrz dostosowanych do potrzeb i oczekiwań wymagających Inwestorów. Projektujemy, zarówno wnętrza mieszkalne w apartamentach, domach i rezydencjach, jak i użyteczności publicznej - biura, gabinety lekarskie oraz urody.

Niezależnie od przeznaczenia, naszym fundamentalnym założeniem jest tworzenie wnętrz dla Klientów zgodnie z ich oczekiwaniami, trybem życia i pracy, funkcjonalnych, komfortowych, eleganckich i niebanalnych.


W naszej ofercie proponujemy Państwu możliwość współpracy w szerokim zakresie:
 

- kompleksowe projekty wnętrz 
- częściowe  projekty wnętrz
- zmiany lokatorskie na potrzeby deweloperów
- projekty “na odległość” dla inwestycji krajowych i zagranicznych
- dostawy materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia
- nadzory autorskie
- realizacje “pod klucz”
- zastępstwa inwestorskie

 

SKONTAKTUJ SIĘ

 

Wykonujemy

 


PROJEKTY


WIZUALIZACJE 3D


NADZÓR EKIPY

 

 

Jak powstaje projekt

 

1
ANALIZA OCZEKIWAŃ

Każda osoba, która decyduje się na podjęcie  współpracy z naszą pracownią, ma swoje własne oczekiwania i potrzeby dotyczące wnętrz, które mamy zaprojektować.

Dlatego pierwszym etapem naszej pracy jest dokładna analiza oczekiwań Klienta. Staramy się poznać Państwa preferencje, oczekiwania i gusta. W tym celu przygotowaliśmy ankietę pozwalającą na dokładną analizę Państwa potrzeb funkcjonalnych i upodobań estetycznych.
 

2
INWENTARYZACJA

W następnej kolejności przeprowadzamy inwentaryzację, czyli dokładny pomiar i sprawdzenie stanu technicznego pomieszczeń, które będą poddawane projektowi. 

Etap ten ma miejsce tylko wtedy, gdy budowa jest na etapie pozwalającym na wejście do budynku i wykonanie takich pomiarów.
 

3
UKŁAD FUNKCJONALNY

Na tym etapie tworzymy układ funkcjonalny pomieszczeń, czyli ustalamy ich przeznaczenie, funkcje i rozmieszczenie w przestrzeni wraz z wyposażeniem.

Koncepcje te przedstawiamy Państwu w 2D.
 

4
WIZUALIZACJE

W  oparciu o Państwa oczekiwania odnośnie stylu i charakteru projektowanych wnętrz, wykonujemy wizualizacje, które następnie prezentujemy w formie graficznej 3D.

Dzięki wizualizacjom mogą Państwo zapoznać się z pełnym obrazem swoich przyszłych wnętrz, które obejmują kolorystykę, wyposażenie, oświetlenie, materiały i dodatki.
 

5
DOKUMENTACJA

Po zaakceptowaniu wizualizacji przystępujemy do etapu dokumentacji, czyli sporządzenia szczegółowych rysunków technicznych.

Obejmują one zwymiarowane rzuty, przekroje, rysunki indywidualnie projektowanych mebli i innych elementów wyposażenia.
 

6
ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA

Równocześnie z dokumentacją techniczną przygotowujemy zestawienie wszystkich elementów wyposażenia i materiałów, takich jak: meble, oświetlenie, okładziny podłogowe i ścienne, armatura sanitarna, dekoracje i inne niezbędne do realizacji wnętrz zgodnie z projektem.
 

 

7
NADZÓR

Dodatkowym etapem, który możecie Państwo wybrać jest nadzór autorski, w różnych formach: od podstawowych konsultacji na miejscu inwestycji i kontroli procesu realizacji z projektem po zastępstwo inwestorskie, tj. przejęcie przez nas pełnej koordynacji nad pracami wykończeniowymi i przekazanie Inwestorowi w pełni gotowego i wykończonego lokalu „pod klucz”.

 

 

BEZPŁATNA WYCENA

 

Ostatnią propozycją naszego biura dla Państwa jest wsparcie realizacyjne – polecenie wykonawców we wszystkich zakresach prac: wykończeniowo - remontowych, stolarskich, szklarskich, kamieniarskich i innych.

Organizujemy również bezpośrednie dostawy wybranych lub wszystkich materiałów i elementów wyposażenia do Państwa mieszkań, domów lub lokali.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego biura projektowego w Płocku, które zapewni kompleksową usługę projektową oraz wsparcie na każdym etapie realizacji projektu, zapraszamy do kontaktu z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania.

 

ZOBACZ NASZE PROJEKTY

 

Aby ta strona działała poprawnie oraz w celu oceny i poprawy strony musimy przechowywać małe pliki (zwane cookies) na komputerze. Czy akceptujesz? TAK